Publikacje

Vademecum meblowe: regał dla nastolatka

Vademecum meblowe: regał dla nastolatka

Pokoje nastolatków są jednymi z najbardziej problematycznych. Rodzice chcąc go wykończyć, biorą często pod uwagę zdanie nastolatków, którzy mają swoją wizję pokoju. Warto brać ją pod uwagę, oraz wykorzystywać swoje doświadczenie, które pozwoli w stworzeniu funkcjonalnego, ciekawego pokoju dla Twojego dziecka. Regał dla nastolatka musi być pojemny, oraz praktyczny.

Może mieć dodatkowe szuflady na mniejsze elementy, bądź być podzielony na mniejsze elementy ułatwiające układanie rzeczy. Może mieć kształt klasyczny, bądź nowoczesny- wybór odpowiedniego modelu zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni i zmysły wnętrzarskiego.

Kupowanie z głową

Kupowanie regału dla nastolatka nie jest prostym zadaniem, wbrew pozorom. Poza tym, że mebel ma ładnie wyglądać, musi również spełniać swoją funkcję. Co więcej, musi być solidny i wykonany z dobrej jakości materiałów, co pozwoli na jego skuteczne używanie przez wiele długich lat. Na stronie internetowej Pinio znajduje się kilka modeli które można wybrać do pokoju: https://www.pinio.com.pl/dla-nastolatka/regal-dla-nastolatka/

Jak dodatkowo wyposażyć regał dla nastolatka

W przypadkach, kiedy nastolatek ma sporo swoich rzeczy, pomóż mu wykorzystać w pełni przestrzeń na regałach. Wykorzystajcie kosze. Szpargały mogą w nich znaleźć swoje miejsce, więc półki nie są zagracone w nieporządne stosy. Kosze są idealne dla małych przedmiotów, które łatwo się gubią, takich jak balsam do ust, wyjmowane dyski komputerowe, długopisy, ołówki i inne materiały szkolne.

Udostępnij

O autorze