22 kwietnia, 2024

Grupa Mo to firma handlowa, której główną domeną jest handel detaliczny, hurtowy i inwestycyjny z zakresu ceramiki i płytek ceramicznych, armatury sanitarnej, chemii budowlanej oraz galanterii łazienkowej. Jednym z bestsellerowych projektów Grupy Mo jest sklep internetowy, a dokładniej Outlet skierowany do wymagających klientów, którzy poszukują świetnych jakościowo produktów w okazyjnych cenach.

Strona sklepu Plus Outlet jest bardzo przejrzysta, a wyszukiwanie pożądanych elementów łazienkowych przychodzi z ogromną łatwością, gdyż zostało posegregowane w poszczególne kategorie. W Outlecie internetowym można znaleźć wiele słynnych marek – Webert, Grohe, Marazzi, Noken i inne. Więcej dowiecie się odwiedzając stronę internetową.

Ceramika sanitarna w Plus Outlet

Jasne i logiczne jest, że aby pomieszczenie mogło być nazywane łazienką, musi posiadać konkretne wyposażenie. Żadna łazienka nie obędzie się bez umywalki, muszli WC, wanny czy brodzika prysznicowego. Są to główne elementy wyposażenia łazienki. Mniej potrzebne, choć ciągle nadające się tylko i wyłącznie do łazienki, są pisuary czy bidety. Te wszystkie rzeczy zaliczają się do ceramiki sanitarnej.

Wanna i brodzik prysznicowy najczęściej wykonane są z tej samej ceramiki co bidet czy muszla WC, jednak na końcowym etapie produkcji zostają pokryte specjalnym szkliwem, które zapobiega odłupywaniu się i ułatwia utrzymywanie w czystości. Płytki heksagonalne – co to jest?

Podczas wybierania elementów wyposażenia łazienki, warto zaznajomić się z wieloma wariantami. Współcześnie ceramika łazienkowa nie występuje jedynie w białym kolorze. Ekstrawagancja projektantów zaowocowała różnokolorowymi muszlami, deskami sedesowymi czy umywalkami. A po co to wszystko? Łazienka nie musi być tylko biała i nie musi jedynie służyć wiadomym celom – może również cieszyć oko Twoje i Twoich przyjaciół.

Do ceramiki łazienkowej należy zaliczyć wszelkiego rodzaju akcesoria wykonane z ceramiki – mydelniczki, kubeczki na szczoteczki, czy postumenty pod umywalki, które odznaczają się większymi gabarytami. Plus Outlet oferuje szeroki wybór postumentów pod umywalki, które świetnie zakryją wszystkie elementy instalacyjne (rury, syfony czy węże) i pozwoli cieszyć się estetyczną zabudową.

  Kreatywny regał do pokoju młodzieżowego: Organizacja i Styl

Armatura sanitarna z internetowego Outletu

Akcesoria sanitarne to kolejny bardzo ważny element wyposażenia łazienki, bez którego niemożliwe jest skorzystanie z umywalki, prysznica, wanny czy toalety. Do armatury sanitarnej ze sklepu Plus Outlet zalicza się wszelkiego rodzaju baterie łazienkowe oraz zestawy prysznicowe, a ponadto mniejsze akcesoria, jak mydelniczki, uchwyt na papier toaletowy czy ręcznik.

W outlecie internetowym znajdziesz duży wybór armatury łazienkowej, pozostanie jedynie odpowiednio dobrać ją do pozostałego wyposażenia łazienki. W przypadku remontu trzeba zastanowić się, czy wymienić całą armaturę łazienkową, czy jednak poszukać nowych baterii, które pasowałyby do tych niezmienianych.