10 lipca, 2024

Najczęściej z wysoką klasą i luksusem kojarzą nam się podłogi z twardego i konkretnego rodzaju drewna. I owszem, stylowe opcje takie jak najwyższej klasy tarcica jak wiśnia, orzech włoski i brzoza to klasyk. Jednakże znalazł się na rynku konkurent. Są nim płytki ceramiczne imitujące drewno, które od kilku lat są trendem i często wykorzystuje się je w konstrukcji podłóg. Płytki ceramiczne jak i porcelanowe w tym momencie oferują bardzo szeroki wachlarz opcji do wyboru. Znajdziecie również bez problemu bardziej niestandardowe motywy.

Płytki  heksagonalne do łazienek w Poznaniu

W Paste Group znajdą Państwo płytki do łazienek z gracją i luksusem. W sklepie tym znajdziecie płytki nie tylko rodzime, ale także te pochodzące z Hiszpanii czy Włoch. Są one piękne, pełne klasy jak i luksusu. W Paste Group znajdziecie płytki z wieloletnią tradycją, które z firma z miłością pielęgnuje. Przez ponad 20 lat działalności na rynku firma stale zapewnia dostęp do pięknych i unikalnych płytek do pięknych mieszkań ludzi z tego miasta.

salon płytek z Poznania

Piękne porcelanowe płytki z różnymi wykończeniami, od mahoniu aż po orzech oferują niesamowite bogactwo porównywalne do prawdziwego drewna. Jedyną różnicą jest to, że z płytkami ceramicznymi imitującymi drewno można zrobić o wiele więcej. Bez problemu stworzysz dekoracyjne wzory, np. układ w jodełkę. Zaletą takiego układu jest złudzenie optyczne, które poszerza pomieszczenie. Sprawdź również artykuł: Płytki heksagonalne – co to jest?

Albo zastosowanie ceglanej ramy z diamentową inkrustacją idealnie podkreśli i zdefiniuje Twoją przestrzeń życiową. Aby być w stanie dobrać i stworzyć swój wymarzony wzór płytki zapraszamy na stronę.

  Colostrum bovinum jak balsam dla organizmu