11 lipca, 2024

Na przełomie lat projekt łazienek zmieniał się i unowocześniał, teraz biorą w nim udział inteligentne łazienki, których celem jest ułatwienie wszystkiego. Duże prysznice są bardzo modne, przestrzeń jest fundamentalna, a im szersza tym lepiej. Mimo to, stosowanie klasycznych wzorów wciąż pozostaje w modzie. Klasyk nigdy nie umiera, a to, co dzieje się z białymi łazienkami można ocenić następująco: klasyczne piękno jest godne podziwu. Ponadto, biała łazienka zawsze będzie dawała poczucie jasności, przestronności i czystości.

Oryginalność tkwi w projektach łazienek, które sprawia, ze z jednym konkretnym akcentem mamy poczucie że jesteśmy zrelaksowani, czujemy pozytywną energię i odpoczywamy.

Styl według koloru

Poza trendami czy modą na nowoczesną łazienkę, musimy również wskazać, jak można je określić na podstawie wybranego przez nas koloru. Przez lata biało-niebieskie były kolorami, które każdy wybrał do łazienki i chociaż nadal możemy je wybierać, prawda jest taka, że istnieje wiele innych możliwości, które mogą doprowadzić nas do wyboru zarówno jasnych kolorów jak i innych, które są czymś najbardziej uderzającym. Na przykład, możemy znaleźć nowoczesne łazienki, które wybierają ciemny kolor, jak brązowe tony z drewna, a nawet czarny kolor. Płytki heksagonalne – co to jest?

Bardzo elegancki kolor, chociaż musimy zauważyć, że zawsze lepiej jest wybrać go w przypadku posiadania łazienki, która jest duża lub która ma dużo miejsca. Jasne kolory to trend w palecie pastelowych odcieni, zarówno dla dużych jak i małych łazienek. W rzeczywistości, w tej ostatniej jest wielki, że wybieramy kolor jak jaśniejszy niebieski lub beżowy (na ściany) i że reszta łazienki ma elementy w kolorze białym i że łączy się z innymi szczegółami mocniejszego koloru, takie jak dywan na podłodze w kolorze brązowym.

  Luksusowe salony z płytkami Paste Group

Płytka płytce nierówna

W 2020 zmieniają się również trendy dotyczące płytek do łazienki. Jeśli chcesz nowoczesną łazienkę, kluczem będzie wybrać płytki w kolorze, który pozwala połączyć je z kolorem ściany lub nawet mebli łazienkowych. Możemy wybrać, jeśli łazienka nie jest bardzo mała, kolory, które są naprawdę uderzające i w rzeczywistości czarny kolor, w połączeniu z zielonym pistacjowym może pozostać w nowoczesnym stylu. Innym przykładem zastosowania kolorów i płytek, mamy w tej propozycji nowoczesnej łazienki, która również korzysta z wejścia naturalnego światła przez okno. Sukcesem takiej łazienki jest to, że toalety i wanna są białe, podczas gdy wszystko inne jest ciemnoszare tworząc przestrzeń otaczającą, która jest bardzo aktualna, świeża i nowoczesna.

Dla tych, którzy szukają nowoczesnej łazienki dla eleganckiej pary, mamy przykłady, gdzie łazienka wyposażona jest po dwa elementy dla każdego z domowników. Brązowe odcienie podłogi, w połączeniu z ciemnością ścian, świetnie wyglądają w projekcie mebli i toalet, które są również białe. Mają one również prysznic dla stóp i są w rzeczywistości kolejnym trendem w nowoczesnych łazienkach, które możemy znaleźć na rynku dzisiaj, a najlepsze jest to, że nie zajmują dużo miejsca. Na stronie Grupy Mo można znaleźć wiele wyposażenia nowoczesnej łazienki, która pozwoli w naszych wnętrzach stworzyć łazienkę idealną